Transport Zmarłych

Zakład Pogrzebowy EDEN przez całą dobę pozostaje w gotowości, aby świadczyć usługę transportu osób zmarłych z tych wszystkich miejsc, w których nastąpił zgon. Z szacunkiem odbieramy ciała zmarłych z domów, hospicjów, domów opieki i przewozimy je do chłodni.

Przewóz krajowy i międzynarodowy

Przewóz Zmarłych możemy wykonać zarówno na krótsze, jak i na dłuższe odległości; na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Podczas sprowadzania zmarłych z zagranicy do Polski dbamy o dopełnienie w imieniu rodzin wszelkich formalności na granicach, w konsulatach, sanepidzie, starostwie i innych urzędach.

W celu zgłoszenia firmie EDEN zlecenia transportu ciała Zmarłego wystarczy zadzwonić pod numer 81 747 11 21, który jest czynny całą dobę.

Gwarantujemy, że pracownicy naszego zakładu pogrzebowego, którzy są oddelegowani do realizacji usługi przewozu Zmarłych, świadczą tę usługę zawsze z najwyższym szacunkiem należnym każdej osobie ludzkiej. Ciało osoby Zmarłej przewożone jest zawsze specjalistycznym samochodem – karawanem, dedykowanym tylko i wyłącznie do transportu Zmarłych.

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportu Zmarłych.