Oprawa pogrzebów

W codzienności, jak i w najważniejszych chwilach ludzkiego życia niezwykle istotna jest dbałość o szczegóły. One nadają niepowtarzalny charakter wydarzeniom i działaniom, a także pozwalają wyrazić lub podkreślić uczucia.

Szczególnym momentem ludzkiej egzystencji jest to, co wiąże się ze śmiercią i ostatecznym pożegnaniem z Bliską Osobą. Tak, jak w ciągu życia na różne sposoby staraliśmy się okazywać jej swój szacunek, przywiązanie czy miłość – pragniemy, aby również w ostatniej drodze takie znaki pamięci i szacunku jej towarzyszyły.

Muzyka na pogrzebie

Zakład Pogrzebowy EDEN z Lublina – wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy pragną, aby uroczystości żałobne były możliwie najpiękniejsze i niepowtarzalne – oferuje swoją pomoc w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej z uroczystą oprawą.

Troszczymy się o to, aby każdy szczegół uroczystości pogrzebowych był przemyślany i odpowiednio dobrany. Zapewniamy piękną oprawę muzyczną oraz profesjonalne nagłośnienie całej ceremonii, a zwłaszcza konduktu żałobnego i obrzędów przy grobie.

Wieńce i wiązanki

Przygotowujemy na Państwa życzenie wieńce i wiązanki ze świeżych kwiatów. Przedstawiamy na miejscu, w naszej siedzibie w Lublinie, różne propozycje kompozycji florystycznych, z których mogą Państwo wybrać odpowiednią. Kwiaty na pogrzeb przygotowują doświadczeni floryści. W dniu pogrzebu dbamy, aby zamówione przez Państwa wieńce oraz wiązanki zostały dostarczone na miejsce uroczystości (czyli w praktyce najczęściej do kościoła, a następnie na cmentarz) tak, by nie musieli troszczyć się Państwo o ich transport. W kościele oraz na cmentarzu kwiaty są odpowiednio eksponowane na specjalistycznych stojakach. Dzięki temu tworzą niepowtarzalną scenografię.

Przygotowujemy również pamiątkowe obrazki z modlitwą za Zmarłego, które są szczególnie cenne w przypadku rocznicy śmierci danej osoby.

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik