FORMALNOŚCI POGRZEBOWE

Zgon Bliskiej Osoby jest odbierany zazwyczaj jako doświadczenie, które budzi trudne emocje i generuje spore trudności. Jednym z największych wyzwań w tej sytuacji jest kwestia formalności urzędowych, które są konieczne do dopełnienia podczas organizacji pogrzebu.

W celu dopełnienia formalności zazwyczaj konieczne są wizyty w różnego rodzaju instytucjach państwowych, samorządowych, kancelariach i biurach kościołów lub innych związków wyznaniowych. W przypadku tego typu spraw użyteczna jest praktyczna wiedza na temat postępowania oraz dokumentów, które należy zarówno uzyskać, jak i złożyć w odpowiednich urzędach.

formalności pogrzebowe

Dopełnianie formalności w imieniu rodzin

Zakład Pogrzebowy Eden z Lublina wychodząc naprzeciw licznym głosom swoim Klientów – oferuje wszechstronną pomoc w kompleksowym dopełnianiu formalności. Z upoważnienia naszych Klientów możemy podjąć się reprezentowania rodzin Osób Zmarłych w urzędach i kancelariach. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę na temat procedur oraz dokumentów związanych z organizacją pogrzebu. Mają również doświadczenie w rozwiązywaniu ewentualnych problemów, jakie mogą się pojawić w różnych momentach przygotowania ceremonii żałobnej.

Upoważnienie firmy Eden do przejęcia odpowiedzialności za dopełnienie formalności urzędowych można złożyć w czasie wizyty w naszym biurze w Lublinie.

Dajemy też naszym Klientom możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu z zasiłków pogrzebowych, jak również – w przypadku, gdy koszt pogrzebu różni się od wysokości zasiłku na korzyść Klienta – podejmujemy się wypłacenia zaistniałej różnicy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik