Akcesoria pogrzebowe

Akcesoria pogrzebowe stanowią bardzo istotny i nieodłączny element każdej ceremonii Ostatniego Pożegnania. Nasz zakład oferuje nie tylko usługi pogrzebowe, ale również szeroki wybór akcesoriów takich jak dewocjonalia, tabliczki, krzyże, urny i trumny. Nasi pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego każdy nasz Klient może mieć pewność, że z naszą pomocą dokona najodpowiedniejszego wyboru. Zawsze uczciwie dopasowujemy cenę i wygląd konkretnych produktów do Państwa oczekiwań.

Akcesoria pogrzebowe Lublin

Trumny oraz urny

Trumna lub urna jest obowiązkowym akcesorium pogrzebowym. Wybór trumny bądź urny jest bardzo indywidualną kwestią. Rodziny bardzo często starają dobierać się je zgodnie z upodobaniami Zmarłego. Dlatego też nasz zakład pogrzebowy posiada szeroki wybór solidnych trumien i urn, które wykonane są z ogromną dbałością o najmniejszy szczegół.

Drewniane trumny stworzone są we wielu wzorach z drewna sosnowego lub dębowego. Materiał ten sprawia, że trumny prezentują się bardzo dobrze, a ich wykonanie i jakość są bez zarzutu. W naszym zakładzie pogrzebowym Eden dostępne są urny stworzone z drewna, kamienia, ceramiki lub metalu. To materiał i bogactwo wzorów nadają urnom wyjątkowego wyglądu, faktury oraz jakości. 

Dewocjonalia 

Nasi Klienci bardzo często wyrażają wolę, aby w trumnie zostały umieszczone pewne przedmioty. Najczęściej jest to właśnie modlitewnik lub różaniec.

Jako zakład pogrzebowy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o najmniejsze szczegóły związane z organizacją pogrzebu. Dlatego w naszym biurze Eden dostępne są modlitewniki, różańce oraz inne dewocjonalia, które mogą zostać umieszczone w dłoniach lub obok Zmarłego.  

Tabliczki i krzyże 

W biurze oferujemy szeroki wybór drewnianych krzyży wraz z eleganckimi tabliczkami cmentarnymi. To właśnie to akcesorium będzie widnieć na grobie Państwa Bliskiego do czasu postawienia pomnika. Nasze tabliczki nie blakną od słońca i pozostają czytelne przez długie miesiące. Wiemy, jak ważne jest, aby krzyż i tabliczka prezentowała się dobrze. Dlatego na Państwa życzenie w naszym zakładzie można nabyć drewniane krzyże z różnymi ozdobnymi elementami oraz tabliczki o wielu wzorach. 

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik