O firmie

Zakład EDEN z Lublina należy do firm rodzinnych, w których troska o najwyższą jakość usług pogrzebowych jest wspólnym zadaniem zarówno właścicieli, jak i pracowników. Zakład pogrzebowy działający od wielu lat w Lublinie i w województwie lubelskim może się poszczycić bogatym doświadczeniem w branży pogrzebowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę – zawsze gotowi do pomocy w organizacji uroczystości pogrzebowych.

Przygotowanie ceremonii pogrzebowej to zawsze wyzwanie, które podejmujemy z całym zaangażowaniem. W każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na cały personel Zakładu Pogrzebowego EDEN z ul. Biernackiego w Lublinie.

Organizujemy w sposób kompleksowy i profesjonalny uroczystości żałobne dla osób różnych wyznań, a także dla osób niewierzących. W przygotowanie każdej ceremonii wkładamy całe nasze serce wiedząc, że ostatnie pożegnanie jest bardzo ważne i na długo zapada w pamięć jego uczestników.

Organizacja ceremonii żałobnej wiąże się z koniecznością dokonania wielu wyborów i ustaleń, których dokonujemy w ścisłym porozumieniu z rodziną Zmarłego. W tym celu zapraszamy do wizyty w naszym biurze. W czasie rozmowy – zgodnie z wolą Zmarłego oraz Jego rodziny – zostają podjęte decyzje związane z rezerwacją terminu pogrzebu, formą oraz szczegółami dopełnienia formalności urzędowych w USC, ZUS albo KRUS, w kancelariach cmentarzy oraz biurach parafialnych. Podczas spotkania ustaleniu podlega dokładny przebieg ceremonii pogrzebowej. Za każdym razem transparentnie informujemy o cenie pogrzebu oraz podajemy kwoty proponowanych przez nas opcji.

Jeśli takie jest życzenie Rodziny Zmarłego – pracownicy Zakładu Pogrzebowego EDEN służą także radą w wyborze rodzaju trumny bądź urny, krzyża i tabliczki. Jesteśmy w stanie również pomóc w stworzeniu treści nekrologów i klepsydr oraz w nadaniu im formy graficznej, a także w ich dystrybucji.

Zakład pogrzebowy w Lublinie proponuje również Państwu duży wybór kwiatów, z których możemy skomponować wieńce, a także wiązanki pogrzebowe, jak również stroiki na trumnę albo urnę.

Zdajemy sobie sprawę, że uroczystości pogrzebowe stanowią poważne wyzwanie dla budżetu wielu rodzin. Dlatego staramy się dostosować do możliwości finansowych każdego Klienta. W celu ułatwienia rozliczenia z naszym zakładem pogrzebowym – dajemy możliwość płatności w formie bezgotówkowej i kredytowania pogrzebu – w oczekiwaniu na zwrot zasiłku pogrzebowego przez ZUS lub KRUS. Jeśli zaistnieje różnica – na korzyść Klienta – między całościową kwotą pogrzebu a wysokością zasiłku pogrzebowego zostaje ona wypłacona rodzinie.

Zakład pogrzebowy przy ulicy Biernackiego w Lublinie codziennie poprzez swoje działania realizuje misję perfekcyjnego przygotowania oraz godnej obsługi pogrzebów. Realizacja tej misji możliwa jest dzięki bezgranicznemu zaangażowaniu zespołu pracowników. Atutem ich działań jest nie tylko szeroka wiedza i bogate doświadczenie w branży pogrzebowej, ale także wysoka kultura osobista. W ten sposób gwarantujemy, że każda ceremonia pogrzebowa odznacza się pięknem i należną jej głęboką powagą.

Posiadamy certyfikat Europejski Laur Wiarygodności.

Europejski Laur Wiarygodności

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.