Pogrzeb wojskowy

Życie każdego człowieka jest wyjątkowe. Dlatego bardzo ważne jest to, aby uroczystość pogrzebowa mogła uhonorować drugiego człowieka. Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie organizuje pogrzeby wojskowe, które dedykowane są osobom zasłużonym dla kraju, żołnierzom, weteranom, kombatantom, dam i kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari i Orderu Krzyża Wojskowego.

Pogrzeb wojskowy to szczególna uroczystość z udziałem asysty honorowej. W jej trakcie mogą pojawić się takie elementy jak salwa, uroczysta przemowa, kondukt lub warta. W niektórych sytuacjach występuje również orkiestra wojskowa. Uroczystość pożegnalna z ceremoniałem wojskowym to bardzo godna forma uhonorowania drugiego człowieka, która sprawia, że pogrzeb zyskuje bardzo podniosłego charakteru.

Pogrzeby Wojskowe Eden Lublin

W naszym zakładzie pogrzebowym Eden organizujemy pogrzeby wojskowe oraz oferujemy pomoc we wszystkich formalnościach niezbędnych do zorganizowania takiego pogrzebu. Zadbamy o odpowiednią oprawę i obsługę, aby uroczystość pogrzebowa mogła spełnić Państwa oczekiwania.

Całodobowa pomoc

Kontakt
Całodobowe usługi pogrzebowe

Co zrobić, gdy ktoś umrze?

Poradnik