Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
24 wpisy.
Urszula z rodziną napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmie Eden za godną i sprawną organizację uroczystości pogrzebowej. Wasza pomoc wiele dla mnie znaczyła, wykazaliście się dużym taktem, zrozumieniem i empatią. Jeszcze raz dziękuję, za pomoc w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie.
Agnieszka Rachoń napisał/a 29 grudnia 2021
Bardzo polecam firmę Eden w Lublinie. Od takiej firmy wymagałam dużo, a zakład Eden mnie nie rozczarował. Bardzo pomocny personel z dużym doświadczeniem, obsługa uroczystości na najwyższym poziomie.
Jagoda i Mateusz Polinowscy napisał/a 5 listopada 2021
Z tym zakładem pogrzebowym organizowałam już dwa pogrzeby. Ten czas jest dla mnie zawsze bolesny, dlatego doceniam pomoc firmy Eden, która ogromnie przykłada się do organizacji uroczystości pogrzebowych. Będę polecać wasz zakład.
Weronika J. napisał/a 11 października 2021
Bardzo sprawna organizacja i przejrzysta oferta zakładu. Polecam zakład każdej osobie, której zależy na zorganizowaniu pięknego pożegnania. Do działania firmy Eden nie mam ani jednej uwagi. Widać, że to firma z dużym doświadczeniem.
Adam M. napisał/a 7 września 2021
Eden to firma, z która organizowałem już dwa pogrzeby. Muszę przyznać, że ani razu się nie zawiodłem. Bardzo konkretni pracownicy, pełni szacunku i wsparcia. Ceremonia pogrzebowa zawsze wyglądało godnie. Bardzo polecam ten zakład wszystkim osobom, którym zależy na godnym pożegnaniu bliskiego.
Janusz Bagrowski napisał/a 26 lipca 2021
Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to bardzo solidna firma, która pomogła mi w organizacji naprawdę godnego pogrzebu. Bardzo dziękuję personelowi za tak ładną obsługę pogrzebu i pomoc we wszystkich kwestiach formalnych. To wiele dla mnie znaczyło.
Franek z Rodziną napisał/a 15 czerwca 2021
Dziękujemy pracownikom zakładu za pomoc w tym trudnym dla nas czasie. Wszystkie formalności przebiegły bardzo sprawnie, personel kompetentny i doświadczony. Pogrzeb odbył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dziękujemy również za pomoc w wyborze miejsca na stypę.
Patryk Dolecki napisał/a 5 maja 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy EDEN. Zorganizowanie pogrzebu mojej prababci było bardzo profesjonalne, a załatwienie formalności przez Państwa było przeprowadzone błyskawicznie. Otrzymaliśmy również pomoc, która nie należała do obowiązków firmy EDEN. Obsługa właścicieli jak i pracowników bardzo uprzejma i miła. Dzięki Państwu uroczystość pogrzebowa mojej Wyjątkowej Prababci była bardzo godna i elegancka. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku Patryk Dolecki
Beata R. napisał/a 6 kwietnia 2021
Doskonała obsługa od początku do końca. Czułam, że pracownicy doskonale mnie rozumieją i wiedzą, jak pomóc mi przejść przez ten trudny czas. Wszystko o co prosiłam zostało wykonane, a pogrzeb wyglądał bardzo podniośle i godnie.
K.M napisał/a 29 marca 2021
Zdecydowanie polecam zakład pogrzeowy Eden w Lublinie. Ogromny profesjonalizm, dyskrecja i doświadczenie. Ceny również bardzo konkurencyjne, a sama ceremonia przeprowadzona wzorowo.
Jolanta napisał/a 15 marca 2021
Zakład Pogrzebowy Eden poleciła mi moja znajoma, za co bardzo jej dziękuję, bo cały personel spisał się na medal. Wszystkim się zajęli, pomogli mi formalnościach i w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Teraz ja mogę polecić usługi tej firmy wszystkim rodzinom, które pragną zorganizować godny pogrzeb.
Barbara napisał/a 10 marca 2021
Otrzymałam bardzo dużo wsparcia od pracowników zakładu Eden, pomogli mi zorganizować godny pogrzeb i jasno przedstawili ceny już przy pierwszej wizycie w biurze. Warto wybrać zakład pogrzebowy Eden.
Bogumiła L napisał/a 16 listopada 2020
Zakład pogrzebowy Eden to firma która zajęła się nami gdy inna firma odmówiła nam pomocy w związku z organizacją pogrzebu naszej mamy która miała koronawirusa. Było godnie tak jak chciała mamusia z trumna, muzyką i pięknymi kwiatami. Raz jeszcze dziękuję za pomoc i to ze przy nas byliście.
Grażyna W. napisał/a 13 października 2020
Firma według mnie b dobra, poleciła mi ja kuzynka i się nie zawiodłam. Bardzo się denerwowałam przed rozmową, ale jak się okazało niepotrzebnie.
Joanna janowska napisał/a 1 czerwca 2020
Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej Eden za bardzo sprawną i szybką organizację pogrzebu mojego Taty, piekne wieńce i wiązanki. Wszystko odbyło się z nalezytym szacunkiem. Właścicielka Pani Magdalena jest osobą cierpliwą, empatyczną i bardzo pomocną, co jest naprawdę bardzo ważne w takich chwilach. Skorzystałam z usług firmy pogrzebowj Eden już drugi raz i mogę polecić to innym. Pełen profesjonalizm. Joanna Janowska
Tomasz K. napisał/a 9 kwietnia 2020
Witam, skorzystałem z usług firmy Eden i szczerze polecam. Cena za usługi jak i wykonanie pogrzebu była lepsza niż u konkurencji.
Teresa Wiśniewska z rodziną napisał/a 20 marca 2020
Eden jest firma naprawdę wyjątkową, Pani Magda nie tylko proponuje rozwiązania tak aby zmieścić się w konkretnej kwocie o którą prosiliśmy ale sama z siebie po prostu słucha. Odwiedziliśmy kilka zakładów pogrzebowych ale tylko w Edenie byliśmy tak naprawdę wysłuchani a nie zmuszeni do wysłuchania wyuczonej "gadki" mającej na celu sprzedać nam najdroższą trumnę. Dziękujemy Pani Magdaleno za okazane serce i że wszystko o co prosiliśmy zostało wypełnione.
Michał O. napisał/a 12 lutego 2020
Chciałbym podziękować firmie Eden za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Pracownicy jak i właściciele byli bardzo mili i pomocni. Wszystko było zorganizowane tak jak trzeba, a wszelkie prośby rodziny spełnione. Ludzie godni polecenia.
Elżbieta napisał/a 17 stycznia 2020
Dziękuje i polecam firmę Eden, Pani Magdalena bardzo pomogła mi i mężowi i drobiazgowo doradziła we wszystkim.
Barbara K. napisał/a 27 grudnia 2019
Dziękuję za pomoc i zrozumienie naszej sytuacji Pani Magdalenie z firmy Eden. Pracownicy spisali się na medal, wszystko było drobiazgowo przygotowane. Dziękuję też Panom którzy na pogrzebie zadbali o pomoc starszym i przewieźli ich wieńce. Polecam zakład Eden