Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
54 wpisy.
Karolina napisał/a 19 lipca 2024
Jestem niezwykle wdzięczna Zakładowi Pogrzebowemu Eden za profesjonalizm i empatię, jaką okazali mojej rodzinie w trudnych chwilach. Organizacja ceremonii była dopracowana w najmniejszych szczegółach. Dzięki nim mogliśmy godnie pożegnać naszego bliskiego. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka ciepła i prawdziwego wsparcia w tak trudnym czasie.
Daniel H. napisał/a 28 czerwca 2024
Pracownicy firmy Eden to pełni ciepła i wyrozumiałości ludzie, którzy z wysokim profesjonalizmem pomagają na każdym kroku przygotowań do ceremonii. Bardzo nas odciążyli w tym ciężkim dla nas czasie.
Monika Szocińska Vel Szot napisał/a 1 maja 2024
Serdecznie dziękuję firmie Eden za zaangażowanie w ceremonię pogrzebową mojej mamy, profesjonalne podejście, miła obsługa. Bardzo duże wsparcie w tym trudnym czasie , bardzo polecam.
Monika Szocińska Vel Szot napisał/a 1 maja 2024
Serdecznie dziękuję firmie Eden za zaangażowanie w ceremonię pogrzebową mojej mamy,profesjonalne podejście, miła bardzo obsługa. Firma załatwia wszystkie formalności a w tak trudnych chwilach to jest bardzo pomocne i wspierające. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam jak najbardziej.
Katarzyna napisał/a 10 kwietnia 2024
Serdecznie podziękowania dla firmy EDEN za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy oraz okazaną życzliwość, pomoc i radę. Katarzyna Z.
Klara K. napisał/a 10 stycznia 2024
Według mnie to dobra i niedroga firma pogrzebowa. Pani Magdo dziękujemy za wszystko i będziemy polecać.
Paulina Kowalska napisał/a 19 września 2023
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wasze wsparcie i wysiłek włożony w organizację pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Eden to prawdziwi profesjonaliści z wielkim sercem.
Zuzanna Konopka napisał/a 14 sierpnia 2023
Chcielibyśmy z całego serca wyrazić naszą głęboką wdzięczność za profesjonalną i empatyczną obsługę w trudnym dla nas czasie. Wasza troska, współczucie oraz staranność, jaką okazaliście podczas organizacji pogrzebu naszego syna, przyniosły nam ulgę i wsparcie w chwilach głębokiego smutku.
Piotr Koszewski napisał/a 25 maja 2023
Jestem niezmiernie wdzięczny całemu personelowi Zakładu Pogrzebowego EDEN za pomoc okazaną mi w najtrudniejszych chwilach. Pełen profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły, a jednocześnie dyskrecja, wyraźnie odczuwalna empatia i życzliwość oraz chęć okazania pomocy sprawiły, że uroczystość pożegnania mojej najukochańszej mamy była pełna szacunku i godności. Bardzo dziękuję...
Joanna K z rodzina napisał/a 21 maja 2023
Serdecznie polecam firmę Eden. Wsparli mnie bezgranicznie w moim zagubieniu i bezradności, z powodu nagłego odejścia Taty. Wszystko wytłumaczyli, dopilnowali, a każda prośba była natychmiast spełniana. W czasie pogrzebu zachowywali sie dyskretnie i profesjonalnie. Bardzo dziękuje, organizacja pogrzebu i wszystkiego z tym związanego była perfekcyjna.
Małgosia z rodziną napisał/a 19 maja 2023
Z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego zespołu Zakładu Pogrzebowego EDEN za profesjonalną i pełną empatii obsługę podczas trudnego czasu, jaki przeżyliśmy po stracie naszego dziadka.
Jakbub Tiszer napisał/a 7 kwietnia 2023
Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu mojego wujka, wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, zostaliśmy odciążeni z formalności urzędowych. Firma godna zaufania
Henryka Rudawska napisał/a 4 kwietnia 2023
Profesjonalna firma, świetni pracownicy, wzruszająca oprawa ceremonii pożegnalnej. Bardzo dziękuję za pomoc przy pochówku mojej mamy i sprawne wykonanie ekshumacji i pochówku moich bliskich.
Karol T. z rodziną napisał/a 26 stycznia 2023
Pogrzeb odbył się tak jak chcieliśmy i za tyle co chcieliśmy, uważam że firma jest jak najbardziej godna polecenia
Marek Leonkiewicz napisał/a 31 grudnia 2022
Bardzo dziękujemy właścicielom firmy EDEN oraz ich pracownikom za sprawną organizację, dużą empatię oraz wszechstronną pomoc przy zorganizowaniu oraz przebiegu uroczystości pogrzebowej naszej Mamy i Babci. Bóg zapłać! Jolanta Leonkiewicz z mężem i rodziną
Paweł.P napisał/a 30 grudnia 2022
Jesteśmy bardzo wdzięczni za organizację pięknej i wzruszającej uroczystości pożegnalnej. Uzyskaliśmy pomoc z formalnościami oraz cierpliwie pracownicy odpowiadali na nasze nurtujące pytania
Anetta W napisał/a 22 listopada 2022
Bardzi szybka reakcja w kwestii transportu mojej mamy z innego miasta. Dziękuje za wsparcie w tak trudnej sytuacji
Magdalena napisał/a 6 listopada 2022
Mimo smutnej uroczystości z całego serca polecamy firmę Eden. Bardzo profesjonalnie i miłe podejście do człowieka. Sala pożegnań bardzo ładna i gustowna. Wieńce bardzo ładne i porządnie wykonane. Całość uroczystość pogrzebowej zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy.
Karolina M. napisał/a 21 października 2022
Polecam firmę Eden, jestem zadowolona z obsługi i pogrzebu to bardzo dobry dom pogrzebowy.
Hanka K. napisał/a 8 października 2022
O wiele łatwiej jest przeżywać stratę ukochanej osoby, jeśli organizację uroczystości pogrzebowej można z pełnym zaufaniem powierzyć takiej firmie jak Eden. Kompleksowość usług, konkurencyjne ceny, piękne otoczenie w czasie ostatniego pożegnania, dyskrecja, szacunek i empatia okazywane żałobnikom , staranność o zaspokojenie wszelkich oczekiwań klienta - to wartości , które należy docenić.