Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
41 wpisów.
Karol T. z rodziną napisał/a 26 stycznia 2023
Pogrzeb odbył się tak jak chcieliśmy i za tyle co chcieliśmy, uważam że firma jest jak najbardziej godna polecenia
Marek Leonkiewicz napisał/a 31 grudnia 2022
Bardzo dziękujemy właścicielom firmy EDEN oraz ich pracownikom za sprawną organizację, dużą empatię oraz wszechstronną pomoc przy zorganizowaniu oraz przebiegu uroczystości pogrzebowej naszej Mamy i Babci. Bóg zapłać! Jolanta Leonkiewicz z mężem i rodziną
Paweł.P napisał/a 30 grudnia 2022
Jesteśmy bardzo wdzięczni za organizację pięknej i wzruszającej uroczystości pożegnalnej. Uzyskaliśmy pomoc z formalnościami oraz cierpliwie pracownicy odpowiadali na nasze nurtujące pytania
Anetta W napisał/a 22 listopada 2022
Bardzi szybka reakcja w kwestii transportu mojej mamy z innego miasta. Dziękuje za wsparcie w tak trudnej sytuacji
Magdalena napisał/a 6 listopada 2022
Mimo smutnej uroczystości z całego serca polecamy firmę Eden. Bardzo profesjonalnie i miłe podejście do człowieka. Sala pożegnań bardzo ładna i gustowna. Wieńce bardzo ładne i porządnie wykonane. Całość uroczystość pogrzebowej zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy.
Karolina M. napisał/a 21 października 2022
Polecam firmę Eden, jestem zadowolona z obsługi i pogrzebu to bardzo dobry dom pogrzebowy.
Hanka K. napisał/a 8 października 2022
O wiele łatwiej jest przeżywać stratę ukochanej osoby, jeśli organizację uroczystości pogrzebowej można z pełnym zaufaniem powierzyć takiej firmie jak Eden. Kompleksowość usług, konkurencyjne ceny, piękne otoczenie w czasie ostatniego pożegnania, dyskrecja, szacunek i empatia okazywane żałobnikom , staranność o zaspokojenie wszelkich oczekiwań klienta - to wartości , które należy docenić.
Paulina Szymczyk z rodziną napisał/a 19 września 2022
Witam, proszę przyjąć nasze wyrazy wdzięczności i podziękowania za włożona prace w pogrzeb babci. Jesteśmy wzruszeni pięknem ceremonii - serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna B. napisał/a 24 sierpnia 2022
Eden okazał się tańszy niż konkurencja, oczekiwaliśmy pogrzebu tradycyjnego a nie wymyślonych rozwiązań na większa kwotę. Jesteśmy zadowoleni z usługi Edenu i polecamy.
Izabela Stylińska-Kamińska napisał/a 15 sierpnia 2022
Można swoją pracę wykonywać po prostu dobrze, ale można też kierować się współczuciem i zrozumieniem. Jestem ogromnie wdzięczna za przygotowanie pogrzebu mojego męża Karola Kamińskiego. To zawsze jest wyjątkowo trudny czas dla rodziny. Za pomoc, takt i delikatność serdecznie Państwu dziękuję. Izabela Stylińska-Kamińska
Monika napisał/a 25 lipca 2022
Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc w przygotowaniach i udział w uroczystości pogrzebowej, podczas której pożegnaliśmy naszą ukochaną Mamę. Monika z rodziną
Anna Cichosz z rodziną napisał/a 5 lipca 2022
Eden to bardzo dobra firma pogrzebowa, musiałyśmy z siostrami korzystać niestety kilkukrotnie. Myślę, że wiele większych firm nawet w dużo większych niż Lublin miastach mogło by się od nich uczyć podejścia.
Małgorzata Siek napisał/a 23 maja 2022
Dzień dobry, Chciałabym na Pana ręce Panie Piotrze złożyć moc serdecznych podziękowań za udzieloną pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z organizacją pogrzebu mojej Mamusi Marii. Pogrzeb odbył się 17 maja w Krynicach. Szczególnie bardzo gorąco pragnę podziękować wspaniałej osobie -Panu Piotrowi, który nie tylko pomogł załatwić wszelkie formalności, ale zaopiekował się nami jak członkami własnej rodziny. Z wielką przyjemnością wracaliśmy do P. Piotra za każdym razem kiedy mieliśmy razem z rodzeństwem jakieś pytania... Dziękuję za wszystko ... za piękną ceremonię, która bez Państwa organizacji nie byłaby dla nas możliwa do przejścia w spokoju, także za udzielone wsparcie wszystkich wyjątkowych osób, które nas otaczał. Proszę o przekazanie moc serdecznych podziękowań Panom, którzy godnie "opiekowali" się Mamą podczas Jej ostatniej drogi .Wiele to dla nas znaczy. Pomnik wykonany zgodnie z zamówieniem-NASTĘPNEGO DNIA PO POGRZEBIE- jest piękny. Jesteście Państwo wyjątkowi i godni najwyższego zaufania.
Dominik napisał/a 1 kwietnia 2022
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, sprawna organizacja, wszystkie formalności załatwione praktycznie od ręki. Polecam wszystkim osobom, które cenią sobie profesjonalizm.
Paweł M z rodziną napisał/a 15 marca 2022
Pogrzeb na unickiej, ceremonia przygotowana starannie, plus za karawan i b. ładne kwiaty polecam
Marek i Edyta Lubanowscy napisał/a 4 lutego 2022
Szanowni pracownicy firmy Eden, wraz z moją żoną chcielibyśmy podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu mojej mamy Haliny. Wasza pomoc i wsparcie było ogromne, dziękujemy za oprawę i pomoc we wszystkich formalnościach.
Urszula z rodziną napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmie Eden za godną i sprawną organizację uroczystości pogrzebowej. Wasza pomoc wiele dla mnie znaczyła, wykazaliście się dużym taktem, zrozumieniem i empatią. Jeszcze raz dziękuję, za pomoc w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie.
Agnieszka Rachoń napisał/a 29 grudnia 2021
Bardzo polecam firmę Eden w Lublinie. Od takiej firmy wymagałam dużo, a zakład Eden mnie nie rozczarował. Bardzo pomocny personel z dużym doświadczeniem, obsługa uroczystości na najwyższym poziomie.
Jagoda i Mateusz Polinowscy napisał/a 5 listopada 2021
Z tym zakładem pogrzebowym organizowałam już dwa pogrzeby. Ten czas jest dla mnie zawsze bolesny, dlatego doceniam pomoc firmy Eden, która ogromnie przykłada się do organizacji uroczystości pogrzebowych. Będę polecać wasz zakład.
Elżbieta i Włodzimierz Chomczyńscy napisał/a 25 października 2021
Eden to wspaniała firma rodzinna. Korzystaliśmy z usług dwukrotnie w zakresie rozszerzonym o transport zmarłych z okolic Warszawy do Lublina i kompleksowego pochówku na cmentarzu przy ul. Lipowej. Absolutny profesjonalizm, kontakt z rodziną zmarłych idealny. Na każdym etapie obsługi precyzja, spokój i wyczucie chwili, co dawało komfort rodzinie zmarłych i uczestnikom pogrzebu. Firma podczas usługi wykonywała czynności wykraczające poza ich obowiązki wskazując firmom współuczestniczącym błędy oraz je naprawiali, dając im przykład, jak należycie powinno się wykonywać profesję wymagającą godności, kultury, ciszy i spokoju. Zdecydowanie polecamy firmę Eden.