Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 3
Maria M. napisał/a 17 maja 2019:
Profesjonalizm w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Formalności związane z pogrzebem pomagają załatwić od ręki. Bogaty asortyment zakładu pogrzebowego sprawia, że każdy może wybrać odpowiedni produkt w cenie, która odpowiada jego możliwościom finansowym. Zakład pogrzebowy EDEN z Lublina obsługiwany jest przez personel, który potrafi podejść do człowieka ze zrozumieniem w tak trudnej dla niego chwili. Jeżeli znaleźli się Państwo w trudnej sytuacji życiowej, w której niezbędnym jest podjęcie współpracy z zakładem pogrzebowym, to z całą pewnością ten sprosta Państwa oczekiwaniom i pozwoli na szybkie załatwienie formalności związanych z pogrzebem.
Leon S. z Lublina napisał/a 27 lutego 2019:
Po niespodziewanej śmierci mojej żony długo szukałem zakładu pogrzebowego, który przygotuje najpiękniejsze ostatnie pożegnanie - bo moja Basieńka zasługiwała zawsze na to, co najpiękniejsze. Pracownicy firmy Eden nie tylko zorganizowali przepiękny pogrzeb, ale byli dla mnie i dla całej naszej rodziny prawdziwym wsparciem. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku
Bożena i Janusz z rodzinami napisał/a 15 stycznia 2019:
Słowo 'dziękuję' jest takie zwyczajne, ale pogrzeb naszego Taty i Dziadka Wojciecha zwyczajny nie był. Wszyscy więc dziękujemy firmie Eden z Lublina za perfekcyjną organizację uroczystości żałobnych. To dzięki Państwu było tak elegancko: po prostu godnie.