Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
49 wpisów.
Tomasz K. napisał/a 9 kwietnia 2020
Witam, skorzystałem z usług firmy Eden i szczerze polecam. Cena za usługi jak i wykonanie pogrzebu była lepsza niż u konkurencji.
Teresa Wiśniewska z rodziną napisał/a 20 marca 2020
Eden jest firma naprawdę wyjątkową, Pani Magda nie tylko proponuje rozwiązania tak aby zmieścić się w konkretnej kwocie o którą prosiliśmy ale sama z siebie po prostu słucha. Odwiedziliśmy kilka zakładów pogrzebowych ale tylko w Edenie byliśmy tak naprawdę wysłuchani a nie zmuszeni do wysłuchania wyuczonej "gadki" mającej na celu sprzedać nam najdroższą trumnę. Dziękujemy Pani Magdaleno za okazane serce i że wszystko o co prosiliśmy zostało wypełnione.
Michał O. napisał/a 12 lutego 2020
Chciałbym podziękować firmie Eden za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Pracownicy jak i właściciele byli bardzo mili i pomocni. Wszystko było zorganizowane tak jak trzeba, a wszelkie prośby rodziny spełnione. Ludzie godni polecenia.
Elżbieta napisał/a 17 stycznia 2020
Dziękuje i polecam firmę Eden, Pani Magdalena bardzo pomogła mi i mężowi i drobiazgowo doradziła we wszystkim.
Barbara K. napisał/a 27 grudnia 2019
Dziękuję za pomoc i zrozumienie naszej sytuacji Pani Magdalenie z firmy Eden. Pracownicy spisali się na medal, wszystko było drobiazgowo przygotowane. Dziękuję też Panom którzy na pogrzebie zadbali o pomoc starszym i przewieźli ich wieńce. Polecam zakład Eden
Jolanta napisał/a 9 grudnia 2019
Bardzo dziękuję za zaangażowanie w pogrzeb Ojca. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem
Maria M. napisał/a 17 maja 2019
Profesjonalizm w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Formalności związane z pogrzebem pomagają załatwić od ręki. Bogaty asortyment zakładu pogrzebowego sprawia, że każdy może wybrać odpowiedni produkt w cenie, która odpowiada jego możliwościom finansowym. Zakład pogrzebowy EDEN z Lublina obsługiwany jest przez personel, który potrafi podejść do człowieka ze zrozumieniem w tak trudnej dla niego chwili. Jeżeli znaleźli się Państwo w trudnej sytuacji życiowej, w której niezbędnym jest podjęcie współpracy z zakładem pogrzebowym, to z całą pewnością ten sprosta Państwa oczekiwaniom i pozwoli na szybkie załatwienie formalności związanych z pogrzebem.
Leon S. z Lublina napisał/a 27 lutego 2019
Po niespodziewanej śmierci mojej żony długo szukałem zakładu pogrzebowego, który przygotuje najpiękniejsze ostatnie pożegnanie - bo moja Basieńka zasługiwała zawsze na to, co najpiękniejsze. Pracownicy firmy Eden nie tylko zorganizowali przepiękny pogrzeb, ale byli dla mnie i dla całej naszej rodziny prawdziwym wsparciem. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku
Bożena i Janusz z rodzinami napisał/a 15 stycznia 2019
Słowo 'dziękuję' jest takie zwyczajne, ale pogrzeb naszego Taty i Dziadka Wojciecha zwyczajny nie był. Wszyscy więc dziękujemy firmie Eden z Lublina za perfekcyjną organizację uroczystości żałobnych. To dzięki Państwu było tak elegancko: po prostu godnie.