Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
49 wpisów.
Małgorzata Siek napisał/a 23 maja 2022
Dzień dobry, Chciałabym na Pana ręce Panie Piotrze złożyć moc serdecznych podziękowań za udzieloną pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z organizacją pogrzebu mojej Mamusi Marii. Pogrzeb odbył się 17 maja w Krynicach. Szczególnie bardzo gorąco pragnę podziękować wspaniałej osobie -Panu Piotrowi, który nie tylko pomogł załatwić wszelkie formalności, ale zaopiekował się nami jak członkami własnej rodziny. Z wielką przyjemnością wracaliśmy do P. Piotra za każdym razem kiedy mieliśmy razem z rodzeństwem jakieś pytania... Dziękuję za wszystko ... za piękną ceremonię, która bez Państwa organizacji nie byłaby dla nas możliwa do przejścia w spokoju, także za udzielone wsparcie wszystkich wyjątkowych osób, które nas otaczał. Proszę o przekazanie moc serdecznych podziękowań Panom, którzy godnie "opiekowali" się Mamą podczas Jej ostatniej drogi .Wiele to dla nas znaczy. Pomnik wykonany zgodnie z zamówieniem-NASTĘPNEGO DNIA PO POGRZEBIE- jest piękny. Jesteście Państwo wyjątkowi i godni najwyższego zaufania.
Dominik napisał/a 1 kwietnia 2022
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, sprawna organizacja, wszystkie formalności załatwione praktycznie od ręki. Polecam wszystkim osobom, które cenią sobie profesjonalizm.
Paweł M z rodziną napisał/a 15 marca 2022
Pogrzeb na unickiej, ceremonia przygotowana starannie, plus za karawan i b. ładne kwiaty polecam
Marek i Edyta Lubanowscy napisał/a 4 lutego 2022
Szanowni pracownicy firmy Eden, wraz z moją żoną chcielibyśmy podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu mojej mamy Haliny. Wasza pomoc i wsparcie było ogromne, dziękujemy za oprawę i pomoc we wszystkich formalnościach.
Urszula z rodziną napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmie Eden za godną i sprawną organizację uroczystości pogrzebowej. Wasza pomoc wiele dla mnie znaczyła, wykazaliście się dużym taktem, zrozumieniem i empatią. Jeszcze raz dziękuję, za pomoc w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie.
Agnieszka Rachoń napisał/a 29 grudnia 2021
Bardzo polecam firmę Eden w Lublinie. Od takiej firmy wymagałam dużo, a zakład Eden mnie nie rozczarował. Bardzo pomocny personel z dużym doświadczeniem, obsługa uroczystości na najwyższym poziomie.
Jagoda i Mateusz Polinowscy napisał/a 5 listopada 2021
Z tym zakładem pogrzebowym organizowałam już dwa pogrzeby. Ten czas jest dla mnie zawsze bolesny, dlatego doceniam pomoc firmy Eden, która ogromnie przykłada się do organizacji uroczystości pogrzebowych. Będę polecać wasz zakład.
Elżbieta i Włodzimierz Chomczyńscy napisał/a 25 października 2021
Eden to wspaniała firma rodzinna. Korzystaliśmy z usług dwukrotnie w zakresie rozszerzonym o transport zmarłych z okolic Warszawy do Lublina i kompleksowego pochówku na cmentarzu przy ul. Lipowej. Absolutny profesjonalizm, kontakt z rodziną zmarłych idealny. Na każdym etapie obsługi precyzja, spokój i wyczucie chwili, co dawało komfort rodzinie zmarłych i uczestnikom pogrzebu. Firma podczas usługi wykonywała czynności wykraczające poza ich obowiązki wskazując firmom współuczestniczącym błędy oraz je naprawiali, dając im przykład, jak należycie powinno się wykonywać profesję wymagającą godności, kultury, ciszy i spokoju. Zdecydowanie polecamy firmę Eden.
Weronika J. napisał/a 11 października 2021
Bardzo sprawna organizacja i przejrzysta oferta zakładu. Polecam zakład każdej osobie, której zależy na zorganizowaniu pięknego pożegnania. Do działania firmy Eden nie mam ani jednej uwagi. Widać, że to firma z dużym doświadczeniem.
Adam M. napisał/a 7 września 2021
Eden to firma, z która organizowałem już dwa pogrzeby. Muszę przyznać, że ani razu się nie zawiodłem. Bardzo konkretni pracownicy, pełni szacunku i wsparcia. Ceremonia pogrzebowa zawsze wyglądało godnie. Bardzo polecam ten zakład wszystkim osobom, którym zależy na godnym pożegnaniu bliskiego.
Janusz Bagrowski napisał/a 26 lipca 2021
Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to bardzo solidna firma, która pomogła mi w organizacji naprawdę godnego pogrzebu. Bardzo dziękuję personelowi za tak ładną obsługę pogrzebu i pomoc we wszystkich kwestiach formalnych. To wiele dla mnie znaczyło.
Franek z Rodziną napisał/a 15 czerwca 2021
Dziękujemy pracownikom zakładu za pomoc w tym trudnym dla nas czasie. Wszystkie formalności przebiegły bardzo sprawnie, personel kompetentny i doświadczony. Pogrzeb odbył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dziękujemy również za pomoc w wyborze miejsca na stypę.
Patryk Dolecki napisał/a 5 maja 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy EDEN. Zorganizowanie pogrzebu mojej prababci było bardzo profesjonalne, a załatwienie formalności przez Państwa było przeprowadzone błyskawicznie. Otrzymaliśmy również pomoc, która nie należała do obowiązków firmy EDEN. Obsługa właścicieli jak i pracowników bardzo uprzejma i miła. Dzięki Państwu uroczystość pogrzebowa mojej Wyjątkowej Prababci była bardzo godna i elegancka. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku Patryk Dolecki
Beata R. napisał/a 6 kwietnia 2021
Doskonała obsługa od początku do końca. Czułam, że pracownicy doskonale mnie rozumieją i wiedzą, jak pomóc mi przejść przez ten trudny czas. Wszystko o co prosiłam zostało wykonane, a pogrzeb wyglądał bardzo podniośle i godnie.
K.M napisał/a 29 marca 2021
Zdecydowanie polecam zakład pogrzeowy Eden w Lublinie. Ogromny profesjonalizm, dyskrecja i doświadczenie. Ceny również bardzo konkurencyjne, a sama ceremonia przeprowadzona wzorowo.
Jolanta napisał/a 15 marca 2021
Zakład Pogrzebowy Eden poleciła mi moja znajoma, za co bardzo jej dziękuję, bo cały personel spisał się na medal. Wszystkim się zajęli, pomogli mi formalnościach i w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Teraz ja mogę polecić usługi tej firmy wszystkim rodzinom, które pragną zorganizować godny pogrzeb.
Barbara napisał/a 10 marca 2021
Otrzymałam bardzo dużo wsparcia od pracowników zakładu Eden, pomogli mi zorganizować godny pogrzeb i jasno przedstawili ceny już przy pierwszej wizycie w biurze. Warto wybrać zakład pogrzebowy Eden.
Bogumiła L napisał/a 16 listopada 2020
Zakład pogrzebowy Eden to firma która zajęła się nami gdy inna firma odmówiła nam pomocy w związku z organizacją pogrzebu naszej mamy która miała koronawirusa. Było godnie tak jak chciała mamusia z trumna, muzyką i pięknymi kwiatami. Raz jeszcze dziękuję za pomoc i to ze przy nas byliście.
Grażyna W. napisał/a 13 października 2020
Firma według mnie b dobra, poleciła mi ja kuzynka i się nie zawiodłam. Bardzo się denerwowałam przed rozmową, ale jak się okazało niepotrzebnie.
Joanna janowska napisał/a 1 czerwca 2020
Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej Eden za bardzo sprawną i szybką organizację pogrzebu mojego Taty, piekne wieńce i wiązanki. Wszystko odbyło się z nalezytym szacunkiem. Właścicielka Pani Magdalena jest osobą cierpliwą, empatyczną i bardzo pomocną, co jest naprawdę bardzo ważne w takich chwilach. Skorzystałam z usług firmy pogrzebowj Eden już drugi raz i mogę polecić to innym. Pełen profesjonalizm. Joanna Janowska