Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
41 wpisów.
Weronika J. napisał/a 11 października 2021
Bardzo sprawna organizacja i przejrzysta oferta zakładu. Polecam zakład każdej osobie, której zależy na zorganizowaniu pięknego pożegnania. Do działania firmy Eden nie mam ani jednej uwagi. Widać, że to firma z dużym doświadczeniem.
Adam M. napisał/a 7 września 2021
Eden to firma, z która organizowałem już dwa pogrzeby. Muszę przyznać, że ani razu się nie zawiodłem. Bardzo konkretni pracownicy, pełni szacunku i wsparcia. Ceremonia pogrzebowa zawsze wyglądało godnie. Bardzo polecam ten zakład wszystkim osobom, którym zależy na godnym pożegnaniu bliskiego.
Janusz Bagrowski napisał/a 26 lipca 2021
Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to bardzo solidna firma, która pomogła mi w organizacji naprawdę godnego pogrzebu. Bardzo dziękuję personelowi za tak ładną obsługę pogrzebu i pomoc we wszystkich kwestiach formalnych. To wiele dla mnie znaczyło.
Franek z Rodziną napisał/a 15 czerwca 2021
Dziękujemy pracownikom zakładu za pomoc w tym trudnym dla nas czasie. Wszystkie formalności przebiegły bardzo sprawnie, personel kompetentny i doświadczony. Pogrzeb odbył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dziękujemy również za pomoc w wyborze miejsca na stypę.
Patryk Dolecki napisał/a 5 maja 2021
Bardzo polecam zakład pogrzebowy EDEN. Zorganizowanie pogrzebu mojej prababci było bardzo profesjonalne, a załatwienie formalności przez Państwa było przeprowadzone błyskawicznie. Otrzymaliśmy również pomoc, która nie należała do obowiązków firmy EDEN. Obsługa właścicieli jak i pracowników bardzo uprzejma i miła. Dzięki Państwu uroczystość pogrzebowa mojej Wyjątkowej Prababci była bardzo godna i elegancka. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku Patryk Dolecki
Beata R. napisał/a 6 kwietnia 2021
Doskonała obsługa od początku do końca. Czułam, że pracownicy doskonale mnie rozumieją i wiedzą, jak pomóc mi przejść przez ten trudny czas. Wszystko o co prosiłam zostało wykonane, a pogrzeb wyglądał bardzo podniośle i godnie.
K.M napisał/a 29 marca 2021
Zdecydowanie polecam zakład pogrzeowy Eden w Lublinie. Ogromny profesjonalizm, dyskrecja i doświadczenie. Ceny również bardzo konkurencyjne, a sama ceremonia przeprowadzona wzorowo.
Jolanta napisał/a 15 marca 2021
Zakład Pogrzebowy Eden poleciła mi moja znajoma, za co bardzo jej dziękuję, bo cały personel spisał się na medal. Wszystkim się zajęli, pomogli mi formalnościach i w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Teraz ja mogę polecić usługi tej firmy wszystkim rodzinom, które pragną zorganizować godny pogrzeb.
Barbara napisał/a 10 marca 2021
Otrzymałam bardzo dużo wsparcia od pracowników zakładu Eden, pomogli mi zorganizować godny pogrzeb i jasno przedstawili ceny już przy pierwszej wizycie w biurze. Warto wybrać zakład pogrzebowy Eden.
Bogumiła L napisał/a 16 listopada 2020
Zakład pogrzebowy Eden to firma która zajęła się nami gdy inna firma odmówiła nam pomocy w związku z organizacją pogrzebu naszej mamy która miała koronawirusa. Było godnie tak jak chciała mamusia z trumna, muzyką i pięknymi kwiatami. Raz jeszcze dziękuję za pomoc i to ze przy nas byliście.
Grażyna W. napisał/a 13 października 2020
Firma według mnie b dobra, poleciła mi ja kuzynka i się nie zawiodłam. Bardzo się denerwowałam przed rozmową, ale jak się okazało niepotrzebnie.
Joanna janowska napisał/a 1 czerwca 2020
Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej Eden za bardzo sprawną i szybką organizację pogrzebu mojego Taty, piekne wieńce i wiązanki. Wszystko odbyło się z nalezytym szacunkiem. Właścicielka Pani Magdalena jest osobą cierpliwą, empatyczną i bardzo pomocną, co jest naprawdę bardzo ważne w takich chwilach. Skorzystałam z usług firmy pogrzebowj Eden już drugi raz i mogę polecić to innym. Pełen profesjonalizm. Joanna Janowska
Tomasz K. napisał/a 9 kwietnia 2020
Witam, skorzystałem z usług firmy Eden i szczerze polecam. Cena za usługi jak i wykonanie pogrzebu była lepsza niż u konkurencji.
Teresa Wiśniewska z rodziną napisał/a 20 marca 2020
Eden jest firma naprawdę wyjątkową, Pani Magda nie tylko proponuje rozwiązania tak aby zmieścić się w konkretnej kwocie o którą prosiliśmy ale sama z siebie po prostu słucha. Odwiedziliśmy kilka zakładów pogrzebowych ale tylko w Edenie byliśmy tak naprawdę wysłuchani a nie zmuszeni do wysłuchania wyuczonej "gadki" mającej na celu sprzedać nam najdroższą trumnę. Dziękujemy Pani Magdaleno za okazane serce i że wszystko o co prosiliśmy zostało wypełnione.
Michał O. napisał/a 12 lutego 2020
Chciałbym podziękować firmie Eden za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Pracownicy jak i właściciele byli bardzo mili i pomocni. Wszystko było zorganizowane tak jak trzeba, a wszelkie prośby rodziny spełnione. Ludzie godni polecenia.
Elżbieta napisał/a 17 stycznia 2020
Dziękuje i polecam firmę Eden, Pani Magdalena bardzo pomogła mi i mężowi i drobiazgowo doradziła we wszystkim.
Barbara K. napisał/a 27 grudnia 2019
Dziękuję za pomoc i zrozumienie naszej sytuacji Pani Magdalenie z firmy Eden. Pracownicy spisali się na medal, wszystko było drobiazgowo przygotowane. Dziękuję też Panom którzy na pogrzebie zadbali o pomoc starszym i przewieźli ich wieńce. Polecam zakład Eden
Jolanta napisał/a 9 grudnia 2019
Bardzo dziękuję za zaangażowanie w pogrzeb Ojca. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem
Maria M. napisał/a 17 maja 2019
Profesjonalizm w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Formalności związane z pogrzebem pomagają załatwić od ręki. Bogaty asortyment zakładu pogrzebowego sprawia, że każdy może wybrać odpowiedni produkt w cenie, która odpowiada jego możliwościom finansowym. Zakład pogrzebowy EDEN z Lublina obsługiwany jest przez personel, który potrafi podejść do człowieka ze zrozumieniem w tak trudnej dla niego chwili. Jeżeli znaleźli się Państwo w trudnej sytuacji życiowej, w której niezbędnym jest podjęcie współpracy z zakładem pogrzebowym, to z całą pewnością ten sprosta Państwa oczekiwaniom i pozwoli na szybkie załatwienie formalności związanych z pogrzebem.
Leon S. z Lublina napisał/a 27 lutego 2019
Po niespodziewanej śmierci mojej żony długo szukałem zakładu pogrzebowego, który przygotuje najpiękniejsze ostatnie pożegnanie - bo moja Basieńka zasługiwała zawsze na to, co najpiękniejsze. Pracownicy firmy Eden nie tylko zorganizowali przepiękny pogrzeb, ale byli dla mnie i dla całej naszej rodziny prawdziwym wsparciem. Z podziękowaniem i wyrazami szacunku