Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

 

 

USŁUGI POGRZEBOWE

   Zakład Usług Pogrzebowych EDEN świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe głównie na terenie miasta Lublina, województwa lubelskiego, ale również i całego kraju.
    Do Państwa dyspozycji pozostajemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne, jak i urnowe kremacyjne w obrządku katolickim, świeckim, bądź charakterystycznym dla innych wyznań.

    Dysponujemy własną salą przedpogrzebową, gdzie w skupieniu można pożegnać Osobę Zmarłą. W naszym zakładzie pogrzebowym proponujemy dla Rodziny Osoby Zmarłej indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Mając na uwadze różnorodność Państwa oczekiwań posiadamy w swojej ofercie trumny w wielu (lub w różnych) wersjach kolorystycznych wykonane z najlepszych gatunków drewna dębu, sosny, topoli, czy mahoniu wykańczane na wysoki połysk lub szlachetny mat. Trumny wykonywane są zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. W sprzedaży posiadamy także trumny kremacyjne.

    W ofercie posiadamy szeroką gamę modeli urn metalowych, kamiennych, drewnianych i z innych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas wzory dostępne są w wersjach wyznaniowych i świeckich.

    Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie naszej pracy ze zrozumieniem i poszanowaniem rodzinnych tradycji i uczuć. Pozwoliło nam ono zrozumieć, że każda Rodzina przeżywa Śmierć Bliskiej Osoby na swój własny sposób i w odmienny sposób pragnie wyrazić żal i emocje towarzyszące Ostatniej Drodze Najbliższych. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych. Będąc do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, oferując także pomoc naszego przedstawiciela, który dotrze do Państwa domu, jeśli wyrażą Państwo takie życzenie. By zapewnić Państwu jak najlepszy komfort dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta, Możliwe jest także kredytowanie kosztów ceremonii pogrzebowej z zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i ulżyć w tak ciężkich i trudnych chwilach.


Zakład pogrzebowy Eden świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Lublinie:

- pełna organizacja pogrzebów w Lublinie i okolicach
- nowoczesna chłodnia (bezpłatnie), dom pogrzebowy-własna sala pożegnań (Śródmieście),
kaplica pogrzebowa w Lublinie
- nowoczesne karawany marki MERCEDES
- kremacja 12h
- budowa, pogłębianie grobów i ekshumacje na cmentarzach komunalnych i parafialnych
- całodobowa eksportacja z mieszkań , szpitali , domów opieki, hospicjów
- kompleksowa organizacja i obsługa  ceremonii pogrzebowych
- międzynarodowy transport zwłok
- sprzedaż  trumien  dębowych  i  innych
- urny
- transport  Osoby  Zmarłej
- tabliczki
- krzyże
- klepsydry ( drukowane )
- obrazki pamiątkowe
- przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku
- komplety ubraniowe dla Zmarłych
- nekrologi w prasie
- bezpłatna chłodnia
- bezpłatna sala pożegnań (w centrum Lublina)
- kremacje 24h ( spopielenie )
- karawany
- wieńce , wiązanki i stroiki na trumny i urny
- załatwianie formalności w pełnym zakresie ( ZUS, KRUS, kancelarie cmentarne, USC )
- ekshumacje i  pogłębianie grobów
- budowa i sprzedaż grobów na cmentarzu komunalnym
- kredytowanie pogrzebu w 100%
- formalności związane z pogrzebem i zasiłkiem pogrzebowym załatwiamy
  bezpłatnie
- różnicę zasiłku pogrzebowego wypłacamy przed pogrzebem, w przypadku kosztów nie przekraczających kwoty zasiłku pogrzebowego 
- oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej (trąbka, skrzypce)

 

P1020428