Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

 

 

POMOC W TRUDNEJ SYTUACJI

Firma „EDEN” pomoże w trudnej i przykrej dla Państwa sytuacji związanej z pochówkiem Osoby Bliskiej. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej Firmy, wystarczy zadzwonić pod nr tel: 81/747-11-21 lub zgłosić się do siedziby Firmy EDEN, wówczas zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeśli zgon nastąpił w domu lub miejscu bez stałej opieki lekarskiej – należy wezwać lekarza, który, po stwierdzeniu zgonu wypisze kartę zgonu.

Po tej czynności należy powiadomić nasz Zakład Pogrzebowy o zgonie w celu eksportacji Osoby Zmarłej do chłodni, gdzie zostanie przygotowana do ceremonii pogrzebowej.

Gdy zgon nastąpił w szpitalu, zadzwoń , a my zadbamy o odebranie i przewiezienie Osoby Zmarłej do naszej chłodni.

W sytuacji zgonu w wyniku wypadku lub w wyniku śmierci podejrzanej o przestępstwo na pochowanie Osoby Zmarłej, wymagane jest zezwolenie prokuratora. Pozostałe formalności pogrzebowe firma EDEN załatwia na miejscu bezpłatnie.

 

Żadnemu zakładowi pogrzebowemu nie można zlecić przewozu Zmarłego/ej bez stwierdzenia zgonu przez lekarza.

 

W naszym biurze pogrzebowym ustalimy szczegóły ceremonii pogrzebowej:

- wybór cmentarza i lokalizację miejsca

- data i godzina pogrzebu (lub kremacji)

- wybór trumny  (urny)

- ustalenie szczegółów pogrzebu obrządku katolickiego lub świeckiego


Najbliżsi Osoby Zmarłej mają pełne prawo decyzji do wyboru firmy pogrzebowej w każdym przypadku, niezależnie od miejsca zgonu  Zmarłej/go. Załatwiamy wszystko bez dodatkowych kosztów.