Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

 

 

O FIRMIE

str1

 

   Jesteśmy do Państwa dyspozycji , służymy pomocą i radą przez 24 godziny na dobę.

 

   Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej.

   Właściciele i pracownicy przykładają wszelkich starań by sprostać wymaganiom Rodzin, które z zaufaniem powierzyły nam pochówek Bliskiej Osoby.

 

   Firma pogrzebowa EDEN świadczy profesjonalne , kompleksowe , całodobowe usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych dla Osób Zmarłych różnych wyznań i dla Osób niewierzących.

 

   W naszym biurze pogrzebowym ustalimy z Państwa wolą wszelkie formalności związane z pogrzebem Bliskiej Osoby, zarezerwujemy termin pogrzebu , zajmiemy się formalnościami w USC, kancelariach cmentarnych, ZUS lub KRUS. Ustalimy przebieg ceremonii pogrzebowej, wybiorą Państwo rodzaj trumny bądź urny, tabliczkę, ułożymy treść nekrologów oraz mogą Państwo wybrać wieńce i stroik na trumnę lub urnę.

 

   Realizujemy swoje usługi w formie bezgotówkowej do chwili zwrotu zasiłku pogrzebowego przez ZUS lub KRUS. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego klienta.

 

   Misją firmy EDEN jest kulturalna i godna obsługa pogrzebu. Filar naszej firmy stanowią pracownicy z dużym doświadczeniem w branży pogrzebowej i wysoką kulturą osobistą, którzy zapewnią należyty szacunek i godność podczas całej ceremonii żałobnej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.